0
Zobrazit katalog

Dvojitá sumka Viper Tactical Modular Double Pistol Mag Pouch (VMPDPM22) Coyote

Na objednávku -

249,- s DPH

Zboží je nedostupné

Výrobce:  Viper Tactical
Číslo produktu: VMPDPM22_COYOTEDoporučené příslušenství (vše skladem):
Skládací odhazovák na prázdné zásobníky MilTec 11x4x13cm
Skládací odhazovák na prázdné zásobníky MilTec 11x4x13cm
Skládací odhazovák na prázdné zásobníky MilTec 11x4x13cm Skládací odhazovák na prázdné zásobníky MilTec Kod 161564 Rozmery 11x4x13cm 100% Polyester
199
Odhazovák na prázdné zásobníky Viper Tactical ELITE /
Odhazovák na prázdné zásobníky Viper Tactical ELITE /
Odhazovák na prázdné zásobníky Viper Tactical ELITE / Material: 600D Cordura Rozměry 20x15x11cm   Viper Elite Dump Bag nabízí mnohem více než pouhé úložiště na prázdné zásobníky. Na vnější straně najdete na každé straně dvě praktické kapsy a kapsu na přední straně s uzavíráním na suchý zip. Přidali jsme také užitečné upevňovací kroužky D-Ring. Hlavní komora může být uzavřena pomocí nastavitelné gumové šňůry, abyste udrželi své zásobníky v bezpečí. Uvnitř jsme přidali kapsu s uzavíráním na suchý zip, abyste mohli mít své cennosti v bezpečí.
345
Skládací odhazovák na prázdné zásobníky MilTec / 29x24cm OD
Skládací odhazovák na prázdné zásobníky MilTec / 29x24cm OD
Skládací odhazovák na prázdné zásobníky MilTec / 29x24cm OD Skládací odhazovák na prázdné zásobníky MilTec Kod 161560 Rozměry: 29x24cm 100% Polyester
249

Popis

Dvojité pouzdro Viper Tactical Modular Double Pistol Mag Pouch

Kod VMPDPM22

Vyrobeno z 600D Cordury

Šířka: 11 cm

Délka: 16 cm

 

CORDURA je syntetická textilie vyrobená z vlákna Nylon 6.6 nebo ze směsi bavlny a jiných přírodních vláken. Nylon je obecně vysoce kvalitní materiál díky své tuhosti a tvrdosti. Má také nejvyšší houževnatost, zejména díky své nízké hmotnosti, s odolností vůči teplu, únavě, oděru a obecnému opotřebení. Přestože Nylon 6 je také běžný v průmyslových textilních aplikacích, výrobci volí Nylon 6.6 pro jeho větší odolnost. Nylon 6 vykazuje vyšší rychlost absorpce vody, nižší bod tání a suboptimální odolnost vůči kyselinám ve srovnání s nylonem 6.6. Elasticita je další prospěšnou vlastností Nylonu 6.6. Vzhledem ke svým bohatým výhodám je Nylon 6.6 perfektní pro odolné nebo high-tech aplikace, ve kterých je prvořadá spolehlivá odolnost, jako je vojenské, pracovní nebo outdoorové oblečení, stejně jako koberce, pneumatiky, airbagy, padáky a mnoho dalšího.

 

CORDURA® Classic Fabric byla první tkaninou značky CORDURA® vyvinutou. Classic je k dispozici v řadě včetně 330D, 500D, 700D a 1000D. CORDURA® Classic Fabric, která je k dispozici jako tkaná v hladkých, listových, košíčkových a ripstopových konstrukcích, může být také dokončena, potažena nebo laminována, aby vyhovovala potřebám.

 

Balistická CORDURA, výkonnější alternativa k CORDURA, je hustě tkaná látka vyrobená z vysoce pevného nylonu 6.6. Tato tkanina nabízí vynikající trvanlivost a odolnost proti roztržení a oděru, takže je ideální pro vojenské použití, stejně jako pracovní oděvy, tašky, obuv a motocyklové vybavení. I když nabízí nejvyšší pevnost v tahu s optimálním poměrem pevnosti k hmotnosti, výrobci jej mohou také potáhnout nebo laminovat pro dodatečnou ochranu nebo vylepšené vlastnosti.


 

Barvy: Black, Green, VCAM, V-Cam Black

Hodnocení

Uživatelská recenze - Dvojitá sumka Viper Tactical Modular Double Pistol Mag Pouch (VMPDPM22) Coyote
* Povinná informace

*
Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek.
Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.
Celkové hodnocení
 


 
 
Uživatelská recenze byla úspěšně vytvořena. Děkujeme!
 

Podobné zboží